Free Shipping
Free Shipping
$842.35
$1,487.00
Compare Price
You save
$644.65
(43%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14568
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14568 Keg Rack Shelving Unit 18"d X 76"h X 60"l
Item:
#1668050
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14568 |
| Manufacturer Part # | 14568 |
| Height | 11" |
| Width | 68" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 56.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14568 Keg Rack Shelving Unit 18"d X 76"h X 60"l
$842.35
$1,487.00
You save
$644.65
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14568 Keg Rack Shelving Unit 18"d X 76"h X 60"l
