$151.82
$268.00
Compare Price
You save
$116.18
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14581 Solid Wall Mounted Shelf 12 In X 24 In Aluminum
Item:
#1668055
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14581 |
| Manufacturer Part # | 14581 |
| Height | 3.5" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14581 Solid Wall Mounted Shelf 12 In X 24 In Aluminum
$151.82
$268.00
You save
$116.18
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14581 Solid Wall Mounted Shelf 12 In X 24 In Aluminum
