$148.42
$262.00
Compare Price
You save
$113.58
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14586
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14586 Dunnage Rack 24"d X 8"h X 36"l
Item:
#1668059
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14586 |
| Manufacturer Part # | 14586 |
| Height | 8.25" |
| Width | 24.25" |
| Depth | 37" |
| Weight | 8.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14586 Dunnage Rack 24"d X 8"h X 36"l
$148.42
$262.00
You save
$113.58
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14586 Dunnage Rack 24"d X 8"h X 36"l
