$218.66
$386.00
Compare Price
You save
$167.34
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 14594
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14594 Inverted Tbar Wall Shelf 36"l X 19.5"w X 12"h
Item:
#1667942
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14594 |
| Manufacturer Part # | 14594 |
| Height | 12" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 37.5" |
| Weight | 11.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14594 Inverted Tbar Wall Shelf 36"l X 19.5"w X 12"h
$218.66
$386.00
You save
$167.34
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14594 Inverted Tbar Wall Shelf 36"l X 19.5"w X 12"h
