$566.48
$714.28
Compare Price
You save
$147.80
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14614 1 Compartment Sink 18x18x12 2drainboards
Item:
#2019047
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 14614 |
| Manufacturer Part # | 14614 |
| Height | 24.75" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 50" |
| Weight | 47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14614 1 Compartment Sink 18x18x12 2drainboards
$566.48
$714.28
You save
$147.80
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 14614 1 Compartment Sink 18x18x12 2drainboards