$2.94
$4.75
Compare Price
You save
$1.81
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1511056
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1511056 Caddy Digital Timer (8 In 1)
Item:
#1178473
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1511056 |
| Manufacturer Part # | 1511056 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1511056 Caddy Digital Timer (8 In 1)
$2.94
$4.75
You save
$1.81
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1511056 Type Digital Timer Caddy
