$15.99
$24.42
Compare Price
You save
$8.43
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 151212 18 In Mag Knife Holder
Item:
#1326691
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 151212 |
| Manufacturer Part # | 151212 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 151212 18 In Mag Knife Holder
$15.99
$24.42
You save
$8.43
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 151212 18 In Mag Knife Holder
