Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 151309
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 151309 Slicer Bagel
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 151309 |
| Manufacturer Part # | 151309 |
| Height | 9.13" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 6.88" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 151309 Bagel Biter Commercial Bagel Slicer With Non-stick Serrated, Stainless Blade Slices Up To 2" Thick
