Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 15171
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 15171 16x16in Microfiber Towel 6 Pack Blue
Item:
#1887583
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 15171 |
| Manufacturer Part # | 15171 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 15171 16x16in Microfiber Towel 6 Pack Blue
$10.43/Pack
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 15171 16x16in Microfiber Towel 6 Pack Blue

