Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1518070
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1518070 Timer Digital (4 In 1 Tr
Item:
#1131684
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1518070 |
| Manufacturer Part # | 1518070 |
| Height | 4" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1518070 Timer Digital (4 In 1 Tr
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1518070 Timer Digital (4-in-1 Trimark), Weight 1.21 Lb
