$62.82/{}
$100.82
Compare Price
You save
$38.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 15462 10 Oz White Melamine Soup Bowl 2 1/8" Handle
Item:
#2272402
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 15462 |
| Manufacturer Part # | 15462 |
| Height | 9.7" |
| Width | 13" |
| Depth | 19.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 15462 10 Oz White Melamine Soup Bowl 2 1/8" Handle
$62.82/{}
$100.82
You save
$38.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 15462 10 Oz White Melamine Soup Bowl 2 1/8" Handle