$448.52/{}
$719.80
Compare Price
You save
$271.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 15487 88 Oz Imperial White Mela Mine Pho Noodle Bowl
Item:
#2272239
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 15487 |
| Manufacturer Part # | 15487 |
| Height | 12.13" |
| Width | 19.61" |
| Depth | 20.16" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 15487 88 Oz Imperial White Mela Mine Pho Noodle Bowl
$448.52/{}
$719.80
You save
$271.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 15487 88 Oz Imperial White Mela Mine Pho Noodle Bowl