$8.63
$13.85
Compare Price
You save
$5.22
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 15566 6" Stainless Lobster Crac Ker
Item:
#2272585
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 15566 |
| Manufacturer Part # | 15566 |
| Height | 7.48" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 14.17" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 15566 6" Stainless Lobster Crac Ker
$8.63
$13.85
You save
$5.22
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 15566 6" Stainless Lobster Crac Ker