Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1561039
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1561039 Jet Burner 1/8" Nps #72 Lp
Item:
#1178589
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1561039 |
| Manufacturer Part # | 1561039 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1561039 Jet Burner 1/8" Nps #72 Lp
$27.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1561039 Inlet 1/8" Nps, Gas Type Lp Gas, Orifice Size 72
