Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1571175 Hose Gas 1 1/4"npt 48"l
Item:
#1321097
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1571175 |
| Manufacturer Part # | 1571175 |
| Height | 2.69" |
| Width | 13.19" |
| Depth | 23.69" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1571175 Hose Gas 1 1/4"npt 48"l
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1571175 Hose Gas 1 1/4"npt 48"l