Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 1591113
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1591113 Handle Interchange 48" Black
Item:
#1132240
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1591113 |
| Manufacturer Part # | 1591113 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 48.5" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1591113 Handle Interchange 48" Black
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1591113 Color Black, Material Aluminum, Pvc Swivel End, Length 48", 1219 Mm, Outer Diameter 15/16", 24 Mm, Thread 38611
