$19.61
$27.92
Compare Price
You save
$8.31
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1591128
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1591128 Bar Super T (14")
Item:
#1132252
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1591128 |
| Manufacturer Part # | 1591128 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1591128 Bar Super T (14")
$19.61
$27.92
You save
$8.31
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1591128 Material Aluminum, Length 14", 356 Mm, Type Swivel Head
