Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 1591130 Bucket Window Oblong Green
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1591130 |
| Manufacturer Part # | 1591130 |
| Height | 9.75" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1591130 Color Green Bucket, White Handle, Material Plastic Bucket & Handle, Length 18", 457 Mm, Width 9 1/4", 235 Mm, Depth 9 5/8", 244 Mm
