KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1591141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 1591141 Dryer Floor Cordless W/conef
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1591141 |
| Manufacturer Part # | 1591141 |
| Height | 14" |
| Width | 21" |
| Depth | 41" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1591141 Length 14 1/2" Drying Unit, 368 Mm Drying Unit, Width 14 1/2" Drying Unit, 368 Mm Drying Unit, Height 11" Drying Unit, 279 Mm Drying Unit, Includes Battery Charger, 36"(914mm) High Stackable, Safety Cone Fan, Ansi-accredited Y, Time 1
