Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 1591202 Bucket5 Gallon Black Pla Stic
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1591202 |
| Manufacturer Part # | 1591202 |
| Height | 10.25" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 2.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1591202 Bucket 5 Gal, Capacity 5 Gal 19 L, Color Black, Height 14-1/2" 369 Mm, Includes Bail Handle, Material(s) Plastic, Weight 2.168 Lb, Width 10-1/4" 260 Mm
