$278.71
$668.79
Compare Price
You save
$390.08
(58%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1591216
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1591216 Fan Axial Floor(1/4hp 1720 Cfm
Item:
#1132280
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1591216 |
| Manufacturer Part # | 1591216 |
| Height | 10.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 20.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1591216 Fan Axial Floor(1/4hp 1720 Cfm
$278.71
$668.79
You save
$390.08
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1591216 Fan Axial Floor(1/4hp 1720 Cfm
