$138.36
$224.56
Compare Price
You save
$86.20
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1591221 Receptical Waste32 Gal W Hite
Item:
#1178494
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1591221 |
| Manufacturer Part # | 1591221 |
| Height | 23" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 23" |
| Weight | 9.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1591221 Receptical Waste32 Gal W Hite
$138.36
$224.56
You save
$86.20
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1591221 Receptical Waste32 Gal W Hite
