$94.10
$151.00
Compare Price
You save
$56.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 15992
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 15992 Big Flo Spout 12inlx3 1
Item:
#1887792
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 15992 |
| Manufacturer Part # | 15992 |
| Height | 16.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 15992 Big Flo Spout 12inlx3 1
$94.10
$151.00
You save
$56.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 15992 Big Flo Spout 12inlx3 1