Free Shipping
Free Shipping
$327.06
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 163188
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 163188 6 Taco Basket
Item:
#1331690
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 163188 |
| Manufacturer Part # | 163188 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 252" |
| Weight | 3.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 163188 6 Taco Basket
$327.06
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 163188 6 Shell Taco Basket With Removable Inserts., 12" L X 6.5" W
