$28.95
$34.07
Compare Price
You save
$5.12
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 16379
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 16379 New Style Cord For Matt85 Printer
Item:
#1822015
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 16379 |
| Manufacturer Part # | 16379 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 16379 New Style Cord For Matt85 Printer
$28.95
$34.07
You save
$5.12
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 16379 New Style Cord For Matt85 Printer