Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 16613XL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 16613XL 3xl White Chef Coat 3/4 Sleeve
Item:
#1286121
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 16613XL |
| Manufacturer Part # | 16613XL |
| Height | 0.38" |
| Width | 14" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 16613XL 3xl White Chef Coat 3/4 Sleeve
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 16613XL 3xl White Chef Coat 3/4 Sleeve
