Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 17002 Wine Cooler 50 Oz Ss Insulated 7.8x4.5"
Item:
#2272595
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 17002 |
| Manufacturer Part # | 17002 |
| Height | 10.63" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 16.93" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 17002 Wine Cooler 50 Oz Ss Insulated 7.8x4.5"
$251.17/{}
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 17002 Wine Cooler 50 Oz Ss Insulated 7.8x4.5"