Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 17018 Celine Snail Fork 6.5" Ss Mirror Finish
Item:
#2272605
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 17018 |
| Manufacturer Part # | 17018 |
| Height | 6.69" |
| Width | 7.87" |
| Depth | 8.66" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 17018 Celine Snail Fork 6.5" Ss Mirror Finish
$250.02/{}
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 17018 Celine Snail Fork 6.5" Ss Mirror Finish