Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 17078 Serving Ladle 3.65oz 13.4" Ss Mirror Finish
Item:
#2273126
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 17078 |
| Manufacturer Part # | 17078 |
| Height | 9.84" |
| Width | 17.32" |
| Depth | 24.02" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 17078 Serving Ladle 3.65oz 13.4" Ss Mirror Finish
$279.18/{}
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 17078 Serving Ladle 3.65oz 13.4" Ss Mirror Finish