Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 17117 Skillet Cast Iron 14.5x7x0.9 Fits 573723
Item:
#2273857
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 17117 |
| Manufacturer Part # | 17117 |
| Height | 7.87" |
| Width | 7.09" |
| Depth | 15.35" |
| Weight | 2.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 17117 Skillet Cast Iron 14.5x7x0.9 Fits 573723
$241.04/{}
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 17117 Skillet Cast Iron 14.5x7x0.9 Fits 573723