Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 17124 Mini Oval Preseasoned 12.5oz/370ml Cast Iron
Item:
#2273860
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 17124 |
| Manufacturer Part # | 17124 |
| Height | 5.91" |
| Width | 17.05" |
| Depth | 13.58" |
| Weight | 1.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 17124 Mini Oval Preseasoned 12.5oz/370ml Cast Iron
$296.27/{}
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 17124 Mini Oval Preseasoned 12.5oz/370ml Cast Iron