Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 17180 Colander 16qt/15.1l European Style Ss
Item:
#2273360
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 17180 |
| Manufacturer Part # | 17180 |
| Height | 23.23" |
| Width | 17.32" |
| Depth | 17.32" |
| Weight | 4.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 17180 Colander 16qt/15.1l European Style Ss
$367.51/{}
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 17180 Colander 16qt/15.1l European Style Ss