Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 17197 Beverage Server 64oz Swirl Push Button White
Item:
#2273933
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 17197 |
| Manufacturer Part # | 17197 |
| Height | 11.93" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 21.57" |
| Weight | 2.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 17197 Beverage Server 64oz Swirl Push Button White
$269.59/{}
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 17197 Beverage Server 64oz Swirl Push Button White