$7.08
$10.91
Compare Price
You save
$3.83
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1727 12in Serving Spoon Slotted One Piece Ss
Item:
#1887735
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1727 |
| Manufacturer Part # | 1727 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1727 12in Serving Spoon Slotted One Piece Ss
$7.08
$10.91
You save
$3.83
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1727 12in Serving Spoon Slotted One Piece Ss