$13.46
$70.19
Compare Price
You save
$56.73
(81%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 178260 Full Size Sheet Pan 18 Ga Aluminum
Item:
#477771
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 178260 |
| Manufacturer Part # | 178260 |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 178260 Full Size Sheet Pan 18 Ga Aluminum
$13.46
$70.19
You save
$56.73
(81%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 178260 Full Size Sheet Pan 18 Ga Aluminum
