$134.44
$169.52
Compare Price
You save
$35.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 181610
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 181610 Glove S/s Small
Item:
#1132957
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 181610 |
| Manufacturer Part # | 181610 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 181610 Glove S/s Small
$134.44
$169.52
You save
$35.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 181610 Glove S/s Small
