KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 185672
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 185672 Fifo Bottle 20oz
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 185672 |
| Manufacturer Part # | 185672 |
| Height | 11" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 185672 Fifo 20 Oz Squeeze Bottle Idealing For Handling Thick, Product Like Relish Or Tarter. Allows First Sauce In To Be, The First Out. Large Mouth Opening For Easy Filling. Nsf
