$6.92
$17.16
Compare Price
You save
$10.24
(60%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 185680
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 185680 Dispense Cap Fifo Thin Set Of 6
Item:
#1132915
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 185680 |
| Manufacturer Part # | 185680 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 185680 Dispense Cap Fifo Thin Set Of 6
$6.92
$17.16
You save
$10.24
(60%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 185680 Fifo Thin Product Dispensing Cap. Fits All Standard Fifo, Bottles.
