$21.87
$23.59
Compare Price
You save
$1.72
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 186235 Pitcher Frothing 33oz
Item:
#1326869
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 186235 |
| Manufacturer Part # | 186235 |
| Height | 4.88" |
| Width | 4.13" |
| Depth | 4.13" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 186235 Pitcher Frothing 33oz
$21.87
$23.59
You save
$1.72
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 186235 Pitcher Frothing 33oz
