Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1874XL Xl Ladies Chef Coat Black 3/4 Sleeve
Item:
#1286579
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1874XL |
| Manufacturer Part # | 1874XL |
| Height | 0.35" |
| Width | 15" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 1874XL Xl Ladies Chef Coat Black 3/4 Sleeve
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1874XL Xl Ladies Chef Coat Black 3/4 Sleeve
