$5.61
$5.70
Compare Price
You save
$0.09
(2%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 1921FGNS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1921FGNS Sm Dark Grn Tee Shirt Solid C 5.4 Oz Ss U
Item:
#1888186
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 1921FGNS |
| Manufacturer Part # | 1921FGNS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1921FGNS Sm Dark Grn Tee Shirt Solid C 5.4 Oz Ss U
$5.61
$5.70
You save
$0.09
(2%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 1921FGNS Sm Dark Grn Tee Shirt Solid C 5.4 Oz Ss U