$461.28
$479.00
Compare Price
You save
$17.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 19606 Deco Ring Matte Black K30
Item:
#2057089
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 19606 |
| Manufacturer Part # | 19606 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Weight | 0.15 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 19606 Deco Ring Matte Black K30
$461.28
$479.00
You save
$17.72
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 19606 Deco Ring Matte Black K30