Free Shipping
Free Shipping
$1,263.46
$1,394.00
Compare Price
You save
$130.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 2051186
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2051186 Whip Wire (30 & 40 Qt Legacy)
Item:
#1321353
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 2051186 |
| Manufacturer Part # | 2051186 |
| Height | 9.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2051186 Whip Wire (30 & 40 Qt Legacy)
$1,263.46
$1,394.00
You save
$130.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 2051186 Whip Wire (30 & 40 Qt Legacy)