Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 2051315
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2051315 Switch Toggle 20a 125v
Item:
#1822382
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 2051315 |
| Manufacturer Part # | 2051315 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2051315 Switch Toggle 20a 125v
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 2051315 Switch Toggle 20a 125v