Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 2118BKRDM
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2118BKRDM M Executive Chef Coat Black/red Trim
Item:
#1286384
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 2118BKRDM |
| Manufacturer Part # | 2118BKRDM |
| Height | 0.4" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 2118BKRDM M Executive Chef Coat Black/red Trim
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 2118BKRDM M Executive Chef Coat Black/red Trim
