$24.48
$43.21
Compare Price
You save
$18.73
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 2122RDSL2XL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2122RDSL2XL Kng Active Chef Coat 2xl Mens Red/slate Ls
Item:
#1436719
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 2122RDSL2XL |
| Manufacturer Part # | 2122RDSL2XL |
| Height | 0.4" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 2122RDSL2XL Kng Active Chef Coat 2xl Mens Red/slate Ls
$24.48
$43.21
You save
$18.73
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 2122RDSL2XL Kng Active Chef Coat 2xl Mens Red/slate Ls
