$38.62
$48.70
Compare Price
You save
$10.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 21236
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 21236 Inside Release Chrome
Item:
#1822389
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 21236 |
| Manufacturer Part # | 21236 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 21236 Inside Release Chrome
$38.62
$48.70
You save
$10.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 21236 Inside Release Chrome