$70.63
$81.90
Compare Price
You save
$11.27
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5031090 Valve Water Solenoid 120v 3/4"nps White
Item:
#1143520
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 5031090 |
| Manufacturer Part # | 5031090 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5031090 Valve Water Solenoid 120v 3/4"nps White
$70.63
$81.90
You save
$11.27
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 5031090 Valve Water Solenoid 120v 3/4"nps White
