$361.17
$514.18
Compare Price
You save
$153.01
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 51131 Digital Scale Kit
Item:
#1892514
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 51131 |
| Manufacturer Part # | 51131 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 3 lbs |
| Weight | 3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 51131 Digital Scale Kit
$361.17
$514.18
You save
$153.01
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 51131 Digital Scale Kit