$375.55
$441.97
Compare Price
You save
$66.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 511553 Repair Kit 3/4" New Style
Item:
#1144009
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 511553 |
| Manufacturer Part # | 511553 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 511553 Repair Kit 3/4" New Style
$375.55
$441.97
You save
$66.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 511553 For New Style Knurled Nut Asco Solenoids
